| gigika a întrebat:

Buna as vrea sa imi scot dintii strambi(6)si sa ai pot inlocui cu altii se poate?(am 15 ani )si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Pai te-ar costa in jur de 60, 70 de euro... Funda?

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Poti sa-ti pui aparat dentar care costa in jur de 20-25 milioane

Abh
| Abh a răspuns:

Gigika draga, cand ti-am citit intrebarea mi-am zis" Mare e gradina Domnului si multi sar gardul!". Cum sa iti scoti dintii din gura doar pentru ca sunt strambi? De aparat dentar nu ai auzit?

| Ady00pk a răspuns:

Te v-a costa foarte mult du-te si puneti aparat dentar!

| LiaGore a răspuns:

Nu mai bine iti pui tu aparat dentar? am o prietene care si-a schimbat dintii si la un timp (vreo 4-5ani) mesteca guma si i-au ramas dintii in guma...