| DivinityBoy a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti niste intamplari hazlii din excursiile voastre pentru ca trebuie sa fac o compunere si am nevoie de idei.tonguebig grin

1 răspuns:
| Andrei32133 a răspuns:

Uite aici eu am fost in excursie la Arad si am fost in parcul copiilor cu scoala si acolo eset ceva inalt de catarat si toata clasa neam urcatat sus si nu mai aveam loc ne-am certat nea impins si dupa am cazut jos unii din varf rolling on the floor))) ce m-am ras atunci noroc ca nu am cazut eu