| mihaela21_4562 a întrebat:

Buna as vrea sa merg de la anul la o scoala militara, imi puteti spune daca exista in judetul arad si unde
multumesc frumos!:*:*
dau funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| LotusRadioactiv a răspuns:

La noi a venit un soldat imbracat in uniforma, special pentru a ne tine un discurs cat mai patrunzator pentru 11 copii silitori si foarte cuminti (ghilimelele sunt subintelese) si a risipi niste pliante, irosind viata unui copac...Pacat ca am rupt-o si am aruncat-o la gunoi (nu cred ca era unul de reciclare).
Nu m-a pasionat niciodata sportul...

| LotusRadioactiv a răspuns:

Sunt doar in anumite orase si trebuie sa stai la camin. Cauta pe internet.
"Cu totii stim ca la un moment dat ne vom parasi parintii, iar cu cat o vom face mai repede cu atat ne vom maturiza mai devreme.", spunea sergentul.
So deep man, so deep;(

| mihaela21_4562 explică:

Pai pe mine da, esti din arad?
nu imi poti zice in ce zona este vreo scoala