| Robert_Bunaiasu_Mihaita_1997 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu la Academia Nationala De Informatii la avizul medical daca ai semne sau cicatrice, alunite pe corp poti intra eu am vreo 12 alunite si un semn de la operatie.Pot intra?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Depinde insa si de sanatatea ta si apoi examene, etc.

| Robert_Bunaiasu_Mihaita_1997 explică (pentru Salontanul):

Apropo as vrea sa stiu cum se intra la Academin? dupa ce termini liceul adica 12 clase?

| Salontanul a răspuns (pentru Robert_Bunaiasu_Mihaita_1997):

Numai dupa liceu. Puteai, insa, sa faci si un liceu militar. Eu am facut liceul civil si am dat examen. A fost mai bine asa.

| Robert_Bunaiasu_Mihaita_1997 explică:

Apropo vreau sa stiu cum se intra la Academie? Dupa ce termini liceulul?