| Matty_D_Matty_1998 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu la ce profil sa ma duc,filologie, sau stiinte sociale.Ambele clase sunt cu program bilingv limba engleza,Eu am pus filologie prima,dar mai pot modifica pana maine.Ce imi recomandati, am nevoie de raspuns URGENT deoarece maine e ultima zi.

Răspuns Câştigător
| ArtaDramatica a răspuns:

Filo cel mai binehappy

7 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Depinmde de ceea ce iti place sa faci daca iti place rom, limi straine ist si geo si nu iti place mate fiz chimie te duci la filo daca iti plac mate fiz chi te duci la sociale dar dai bac la mate pe cand la filo nubig grin
oricum intereseaza-te de ore cls eu iti sp tot despre filo pana in clasa a X a inclusiv pentru ca acum am terminat eu a X a la filo dar despre sociale nu stiu nu am profilul in liceu

| crissyyo a răspuns:

Nu-i adevarat ca dai bac la mate la s.s! ti-am explicat eu care-i treaba cu mate, fizica, chimie si bio... oh go on bafta! :*:*

| Haha_Danyela_1998 a răspuns:

Eu cred ca la filologie e mai usor, si shh, dar am auzit ca nu mai trebuie sa dai BAC-ul din mate si intri foarte usor, doar cu un mic test din engleza, sper ca te-am ajutat :** pupicii

| inridfghjkl a răspuns:

Du-te la sexologie...e cea mai buna variananta...te invata cum sa te f**t

| Reek54 a răspuns (pentru inridfghjkl):

Stiluri de Futhai, Futhai!