| Loreen a întrebat:

As vrea sa stiu un orar de la filologie-intensiv engleza! Adica tate orele care se fac...cine stie?

Răspuns Câştigător
| zinsi a răspuns:

Ai 4 ore romana
5 ore engleza
2 ore faceti ceva de genu creative writing si drama.sau puteti face istorie sau geografie in engleza
2-3 ore franceza
2 ore mate, fizica... 1 ora bilogie...nu-ti va griji in clasa 11 scapi de ele

3 răspunsuri:
| maduts a răspuns:

Istorie si geografie in engleza?
am pus`o

| yulya031 a răspuns:

Cum sa se faca mate, fizica etc intr-a 11a si a 12a? straight face

Doar intr-a 9a si a 10a se mai face matematica, fizica, chimie [materii de real], dar intr-a 11a si a 12a se trec pe materiile strict umane, printre care se strecoara si stiintele -care imbina putin din fizica si chimie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa faci in clasa IX si X: 4 ore romana si 4 ore engleza. 2 ore mate, 2 ore fizica, 1 ora biologie, 1 ora chimie(de ele scapi in clasa XI). in clasa IX faci logica, in X faci phihologie, ambele 2 ore pe saptamana. 2 ore geografie. 2(eu am facut 3 ore in clasa X) de istorie. nu faci nici o istorie si geografie in englza, stai linistita.