| sushi_2358 a întrebat:

Buna happy ~

As vrea si eu sa stiu ce acte ne trebuie pentru inscrierea la liceu ^ ^

4 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Pai iti spune la scoala

| ganditorul a răspuns:

Buna pai iti trebuie copie de la certificatu de nastere si buletin legalizate la un notar. Mai iti trebuie foaia matricola si cea cu notele de la scoala(astea ti le dau scoala). sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| NeedYourLove_5668 a răspuns:

Foaia matricola care se da de la scoala/copie dupa buletin sau certificat de nastere, dar cred ca ambeleblushing/fisa medicala pe care tot de la scoala cred ca ti-o da, daca nu de la medicul de familie... si cam atat am inteles happy

| sushi_2358 explică:

Mersiii mult de tot :* ^ ^ ~