| K1ndeR10 a întrebat:

Ce acte trebuie pentru inscrierea la liceu?

Răspuns Câştigător
| TheBlackAce a răspuns:

cererea de înscriere;
cartea de identitate (daca este cazul) şi certificatul de naştere, în copie legalizată;
adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională din clasa a VIII-a;
foaia matricolă pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale);
fisa medicală.
Mai multe informatii gasesti aici http://www.admitereliceu.ro/metodologie-admitere-liceu sper ca te-am ajutat :)

2 răspunsuri:
| rodrigoalexandru a răspuns:

Pai foaia matricola, adeverinta care ti-a eliberat-o de la scoala, copie legalizata dupa certificatul de nastere si un act de identitate cred

| Giadandra a răspuns:

Giadandra intreaba:
Buna, vrei sa castigi bani? atunci inscriete la o firma de bijuterii? id meu bani0_00 (te astept) beneficiezi de reduceri+ cadouri