| Dannadawnn a întrebat:

Hei!
Ce acte ne trebuie pentru inscrierea la liceu? Multumesc! Fundita!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-a trecut prin cap sa citesti brosura aia pe care v-a dat-o de la scoala?
Cred ca nu. Acolo scrie EXACT ce acte iti trebuie la inscriere.

| LiviuCristy a răspuns:

Cererea de înscriere; cartea de identitate (dacă este cazul) şi certificatul de naştere, în copie legalizată; adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională din clasa a VIII-a; foaia matricolă pentru clasele a V-a - a VIII-a (cu calculul mediei generale); fişa medicală, dosar.