| alinamrm288 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se fac cursurile la facultatea la distanta(daca este prezenta obligatorie, daca intri in sesiune fara sa vi la cursuri, etc) pentru ca as vrea sa ma inscriu la ID si sa plec in alta tara, sa vin acasa doar in sesiune si nu stiu daca pot face asta fara sa vin la cursuri. Ma poate ajuta cineva? Pe site ul facultatilor nu am gasit nimic legat de cursuri si as vrea sa stiu asta de la cineva care a fost la o astfel de facultate.

1 răspuns:
| Dinu_Andreea_2000 a răspuns:

Eu sunt la USAMV la distanță si nu vin decât la examene. Aici profesorul ne explica câteva lecții si apoi din astea noi dam examenul. ai voie cu telefon sau orice alta sursa de inspirație