| Adda_5046 a întrebat:

astazi am aflat ca am intrat la stiinte ale naturii. Nu prea ma incanta acest profil si plus de asta eu imi doream foarte mult sa intru la stiinte sociale... As vrea sa stiu dupa cat timp ma pot transfera si daca trebuie sa dau ceva diferente. Mersi anticipat pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| ralucka a răspuns:

Poti sa te muti ori dupa primul semetru ori la anul nu ai voie din primul semestru deoarece tu nu ai intrat unde ai vrut ca nu ai avut medie si e acelasi lucru si nu poti intra. Asteapta sementru I sau la anul dar ceea ce trebuie sa faci sa inveti sa ai media corespunzatoare chiar si mai mare pentru liceul unde vrei sa intri. Iar diferente o sa dai niste teste mate, romana, biologie o sa vezi ca o sa iti ceara. Bafta, funda?batting eyelashes