| anonim_4396 a întrebat:

Buuuuuna. Am intrat la un profil nedorit (stiinte sociale) si as vrea sa ma transfer la stiinte ale naturii. Explicati-mi si mie cum se face cu transferul (medie, ..etc) si cand trebuie sa depun dosarul de transfer. A, si trebuie sa dau niste diferente/teste?

Funda. ^ __ ^

Răspuns Câştigător
| blacksoul69 a răspuns:

Salut,uite cum sta treaba:
-Trebuie sa ai medie mai mare decat media ultimului admis in acea clasa/liceu
-Trebuie sa fie locuri libere in acea clasa sau sa faci schimb pe schimb(tu fugi in clasa aia si el in locul tau)
-Dosarul:Se muta mi se pare dupa un singur semestru sau un an.
Funda?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Love4Music a răspuns:

Trebuie sa dai de asemea si un test in care sa iti verifice cunostiintele.