| Mariposa97 a întrebat:

Buna,astazi am avut evaluarea nationala la lb si literatura romana cred ca o sa iau 9cryingsadsadsadcãci am gresit acolo cu propozitia si in loc de enumeratie am scris o repetitie.

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

E ok, e nota foarte mare 9, nu te stresa, e foarte buna. Felicitarile mele.Succes!

| rlk1234 a răspuns:

Si eu am incurcat repetitia cu enumeratia.dar am fc bine la subordonata, la ce liceu dai?

| Andreea0078 a răspuns:

Esti 100% sigura ca o sa primesti punctaj maxim la compuneri? Daca da, felicitari.