| EllyElenna26 a întrebat:

Buna!

Astazi stiu ca trebuie sa se afiseze rezultatele la ASE pentru invatamantul la distanta, insa din cate observ nu se aviseaza pe site.
Stiti cumva un site unde se vor afisa acest tip de rezultate?

Nu sunt din Bucuresti si nu imi permit sa bat drumul pana acolo si sa vad ca sunt respinsa.Nici nu am pe nimeni in acest moment in Bucuresti pentru a ma ajuta sa-mi spuna daca sunt admisa sau nu.

Multumesc!

5 răspunsuri:
| EllyElenna26 explică (pentru bursuc001):

Buna!
Mersi mult, acum am vazut mesajul insa am gasit si eu rezultatele atunci.Sunt Admisa.In orize caz multumesc mult pentru ajutor.

| bursuc001 a răspuns (pentru EllyElenna26):

Cu plăcere happy

Felicitări!

Toate cele bune.

| biancaanamariat a răspuns:

Rezultatele pe site apar dupa depunerea contestatiilor, la 2-3 zile dupa afisarea rezultatelor la facultate. Asa se intampla peste tot. Asteapta sa apara sau roaga pe cineva din Bucuresti sa se uite daca nu poti astepta.

| EllyElenna26 explică (pentru biancaanamariat):

Problema este ca nimeni nu mai este in Bucuresti in acest moment si ca pe data de 29-30 trebuie platita jumatate din taxa de scolarizare deci nu se pot afisa chiar asa tarziu.
Oricum iti multumesc.