| MusicLover a întrebat:

Ati dat tezele? Cum v-ati descurcat? Ce note ati luat? Pe ce clasa sunteti? happy

8 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Sunt pe clasa a 8a si am luat la romana 9 la mate si gegra inca nu ni le-a corectat dar la mate sunt sigura ca voi lua 9

| AnyAnA99 a răspuns:

Pai la romana 9, la mate 10big grin

| MadalinaaIoana a răspuns:

Sunt in clasa 7. Am luat 10 la teza de la mate, la romana nu ne-a adus-o, dar sunt aproape sigura ca am luat 10 si la ea. happy

| dydydeea a răspuns:

Clasa a 8 a
10-mate
10-romana

| Goguryeo a răspuns:

Clasa a-VII-a

Română - 9
Matematică - 7

Ș-ajunge.

| Geo10 a răspuns:

Salut, sunt in clasa a XI-a si am scapat de 3 teze dar inca nu am aflat rezultatele.

| abczzz45 a răspuns:

Clasa a VI-a si le-am dat pe amandoua. La mate 9 si la romana 9.

| Stefy_Aly_1998 a răspuns:

Sunt clasa a VI-a si am dat la mate si la romana...a fost foarte simple..inca nu ne-a adus rezultatele :*