| YSH a întrebat:

Ati dat tezele? ce note ati luat?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Da, le-am dat.
Matematică -> 8
Română -> 10
Istorie -> 10

| Izomer a răspuns:

Buna

| Izomer a răspuns:

La mate am luat 10, si la romana inca nu ni le-a adus. tu?

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu sunt la liceu: la materia de profil filo am luat 9, la română 2, la engleză nu le-a adus și la istorie eu nu am dat-o pentru că am fost bolnavă și nota aia 2 am luat-o pentru că proasta din mine s-a gândit să meargă la școală bolnavă și am făcut febră și m-am simțit oribil în timpul tezei, deci nu am putut scrie nimic! laughing Asta pățești când te gândești să nu încurci profii. Dar lasă că la teza de la istorie nici nu am mai venit la școală. laughing) O dau vinerea asta. Tuuuuu? smug

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Da,doar la mate. La romana nu am putut, inca, pentru ca am varicelahee hee
La mate am luat 9.
Bafta!

| AliveOne a răspuns:

Mari 8 8 9 si 10

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, sincer le-am dat acum 2 ani, hehe a fost frumos, acum ca un adevărat bărbat susţin toţi copii şi le urez succes tuturor şi în al doilea semestru să ea o notă de 3 ori mai mare decât asta, măcar optimişti să fim. Şi da am minţit am dat tezele nu sunt moş, încă şi am luat note bune.
O zi minunată!

| BlackEyedGirl a răspuns:

8 la romana, 9 la mate, 9 la biologie si la mate nu le-a adus incawinking

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Scuze, am vrut sa zic 9 la chimie, nu la mate laughing

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

La mate 6

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Iar la româna ne tine in suspans