| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappyavand in vedere ce medii sunt anul acesta la bac...considerati ca as avea sanse sa intru la buget la limbi straine(universitatea bucuresti?) cu media de admitere 9.06?straight face

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna laura!
felicitari pentru media obtinuta!
in opinia mea ai toate sansele avand in vedere ca 6 elevi din 10 au picat bacul.

mult succes!

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da,de ce nu?happy

| Malvina24 a răspuns:

Bineinteles.

| Ovilacul a răspuns:

Eu cu media 8, 015 sunt sigur ca voi intra pe un loc bugetat la facultatea dorita. Sunt 100% sigur ca vei intra la fara plata.

| summer12 a răspuns:

Eu cred ca nu.

| summer12 a răspuns:

La facultatea la care sunt eu au intrat la fara taxa cei cu peste 9, 50, dar depinde acum probabil de mai multi factori. Asteapta si spune-ne si noua. Succes

| Andreea011 a răspuns:

Da.normal

| Melyss a răspuns:

Ai intrat pana la urma acolo?!