| Tudor_Elena_1999 a întrebat:

Aveți vreo bănuială cu ce ar putea să pice anul acesta la subiectul 3, la lb. și lit. română. În special ma interesează pe partea de uman.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevanta banuiala... acelasi rezultat l ai obtine si dand cu un zar

| denisuka99 a răspuns:

Morometii

| ShiAtat_Serban_1999 a răspuns:

Nu stiu cu ce subiecte am putea sa ne trezim dar n-am sa te mint, n-o sa fie usor orice ar da. unii spun ca Moara cu noroc, altii Luceafarul, altii O scrisoare Pierduta, este un mister ce ar putea cadea. ce conteaza e sa dam tot ce putem

| Şimon_Alexandra_1998 a răspuns:

Am o banuiala ca ar fi poezie..insa sa ma anunti.dau si eu maine insa la real