| Hadassaa a întrebat:

Azi am dat evaluarea naționala.
La foaia de mijloc,când mi-am scris din nou datele, s-a imprimat pe pagina(3)din spate,ca și când ar fi zgâriată foaia.
Eu pe foaia de mijloc am scris doar pe prima pagina, jumate din ea, iar pe restul ii "Z".
Care ar fi posibilitatea sa se uite pe 3 și sa vadă aia și sa o ia ca semn?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu iti anuleaza. Asa am patit si eu la competente la bac. Chiar crezi ca le pasa? Vor sa scape si ei de corectat. Nu va distruge viata pentru un cuvant.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa fim seriosi, niciun profesor nu vrea sa distruga viitorul unui copil, sa ii anuleze lucrarea. Chestia cu semnele e doar asa de avertizare.