| Dav23991 a întrebat:

Bună! Azi am dat Evaluarea Națională la romana și din greșeală am îngroșat puțin o literă din cauză că nu îmi scria stiloul.Am facut și destul de multe tăieturi, dar cu o linie orizontală.La compunere am tăiat un cuvant și l-am scris deasupra pentru că era la mijloc și nu aveam timp să tai tot. Voi pierde puncte sau mi se va anula lucrarea? (am scris destul de frumos)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzit până acum niciun caz de lucrare anulată din motivele astea pe care le tot întrebați voi pe aici.

| ReddY25 a răspuns:

Nu