| byoana a întrebat:

cand eram la scoala generala la orele de info profa ne dadea anumite teste/exercitii din anumite materii pe calculator, era un program.Nu mai stiu cum ii spunea.
Fundita!

7 răspunsuri:
| byoana explică:

Era un program in care profa alegea materia, lectia si ne aparea la toti pe calculatoare exercitii din lectia respectiva.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Pascal thinking
In asta facem noi...
Sau Word, Power Point...

| Freedom_1119 a răspuns:

Probabil Turbo Pascal, cel putin la noi asta e...

| Deea003 a răspuns:

C++ cumva?

| EarthRise a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui, daca te referi la scierea limbajului c++ sa il transformi in programe atunci este: mingw developer studio cel mai bun

| CorneanuValentina a răspuns:

World,Power Point?

| GinKo1452Teo a răspuns:

Care-i intrebarea?