| Zmeurica1 a întrebat:

BUNA! cand se da simularea la matematica, sunt clasa a 8 happy

5 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

In luna februarie nu se stie exact data in momentul de fata, vi se va spune la clasa de catre profesor! bafta la simulare

| FuckSchool a răspuns:

Din cate stiu eu prin februarie cam asa.

| 151220 a răspuns:

Si eu sunt in a 8 a si o dam in februarie nu stiu exact in ce data.dar cred ca dupa romana (19 feb)

| zuzapitika a răspuns:

Eu sunt a 9a si in clasa a8a simularile le-am avut ca teze semestrialehappy

| Roses4us a răspuns:

Depinde. eu sunt a 9-a si am dat vreo 4 simulari depinde de profesor si o puteti stabili voi, pe clase. Cel putin asa am facut noi anul trecut.