| Courtney4you a întrebat:

Care credeti ca sunt sansele mele de a intra la buget(in cadrul Facultatii de Medicina Veterinara,Usamv Iasi) avand in vedere faptul ca se intra pe baza de dosar,iar media mea este de 9, 5? Mentionez ca la buget sunt 83 de locuri disponibile.
Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Hei ^^ ai sanse foarte mari sa intri. Am o prietena care voia sa dea si ea acolo, are medie peste 9, 50, dar s-a razgandit si a optat pentru altceva. O zi frumoasahappy

| CorneliaC a răspuns:

Pai eu zic ca intri, avand in vedere ca nu prea multi au media ta. Bravo si succes!

| Courtney4you explică:

Multumesc mult, fetelor!
O zi frumoasa si voua.:*