| andrei12233 a întrebat:

care imi zice unde gasesc Scoli fara frecventa din Cluj_Napoca, Va rog. Urgent dau funda:X:X:X:X Care stie va rog nu ezitati sa imi spuneti...Multumes!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vei gasi, in prezent nu exista scoli fara frecventa, doar scoli la zi, seral si cu frecventa redusa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU vei găsi ( nicăieri în România ) deoarece NU mai există învăţământ "fără frecvenţă"!
Este doar învăţământ la zi ( "cu frecvenţă" ), la seral, sau cu "frecvenţă redusă".

Toate cele bune!