| AndriDxP a întrebat:

care imi zice unde gasesc liceul fara frecventa din cluj-napoca va rog urgent dau funda:X:X:X:X Care, stie informatii va rog nu ezitati..Sa imi spuneti, Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate nu este de cat invatamant la zi sau seral.
Seral, uite aici: http://prep-adm.cloudapp.net/PlanS/NivelForma.aspx?Jud=12

| corbulalbrosu a răspuns:

In Romania invatamantul liceal se face doar prin predare, din acest motiv prin organizarea existenta poate fi urmat doar prin invatamant la zi sau la seral. Nu a existat si nici nu exista in sistemul educational metoda de invatare la fara frecventa.