| mulinobianco a întrebat:

care universitati din Romania sunt mai putin corupte? Multumesc anticipiat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu universitatile sunt corupte, ci oamenii sunt corupti. In afara de facultatile de medicina unde treaba e imputita, in rest poti sa iti vezi de treaba ta in liniste

| mulinobianco explică (pentru suntserios):

Iti multumesc mult. In acest moment mi-ai decis cursul vietii.
Vroiam sa aplic la medicina peste 2 ani.
La sigur n-o voi face.
Te ador.
P.S. Daca cunosti mai bine situatia in universitati, te rog sa-mi lasi un mesaj privat.Mai am cateva intrebari.

| suntserios a răspuns (pentru mulinobianco):

Vezi tu, treaba nu sta chiar asa. Chiar daca e treaba corupta in final tine de tine cat de mult inveti si ce faci cu viata ta. Ca altii vor lua note mai mari cu efort mai putin nu inseamna ca vor sti mai mult ca tine in final.

Cunosc destul de bine situatia din universitati, am si cativa prieteni asistenti universitari

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista asa ceva!