| mih5a a întrebat:

Cat ati luat la examene? Sunteti multumiti?

15 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Mate-8.60
Romana-9.70
Media e 9.15, sunt multumitahappyTu?

| BroascaCuElice a răspuns:

La mate 9, 10
la romana 6, 50

| ToxicDump a răspuns:

Mate : 5.80 - Foarte, ma asteptam sa iau 5 si la Romana - 7.30 E bine, puteam mai bine dar m-am incurcat. Pt nivelul meu de cunostinte e bine.

| Kodokuna a răspuns:

La romana am luat 9.85 si la mat 9.40.Ma consider o persoana forte fericita tongue

| DeXxa a răspuns:

Romana: 8,55 laughing
Mate: 8, 75
Da, sunt multumita ca am luat peste 8, 5 happy

| Eu_4595 a răspuns:

9.10 la romana iar 8.15 la mate.E bine'shappy

| bby a răspuns:

Buna kiss Eu am luat la romana 9, 05 si la matematica 8, 20 love struck Sunt multumita big hug u ce nore ai luat?smug

| ѕოiℓε01 a răspuns:

La romana am luat 10 si la mate am luat 8.70. Speram la mai mult la matematica dar asta e sunt multumita. Tu cat ai luat?

| Deutsa56 a răspuns:

Da sunt foarte multumita.Am luat 9.20 la romana si la mate 8.05:X

| Razu_5085 a răspuns:

La Romana - 9, 60
La Matematica - 8, 60 laughing
Sunt extrem de multumit.

| Razu_5085 a răspuns:

La Romana - 9, 60
La Matematica - 8, 60
Sunt extrem de multumit de aceste note. Felicitari tuturor pentru note!

| TheDarkOne a răspuns:

Am luat 8.45 la mate si 8.55 la romanatonguelaughing si sunt multumitbig grin

| KidaxD a răspuns:

Io la rom am luat:9.15
si la mate 9.55.st multumitalove struck

| mih5a explică:

Eu am luat 8.65 la mate ca am dat-o in bara si 9.50 la romana.Se putea si mai bine. Felicitari tuturor!

| gabi1994 a răspuns:

Eu am luat 10 cu felicitari u?