| GoLoveYourself a întrebat:

Bună! Ce aplicatii bune de invatat alfabetul si numerele stiti? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

MANUALUL de abecedar (clasele 0-1) + creionul si hartia + rabdarea de a-ti invata copiii!

| GoLoveYourself explică:

Intreb de aplicatii pentru un copil defavorizat al carui tata abuziv a murit si cu o mama analfabeta care ii pune caietele "bine" in loc sa il lase sa scrie pe ele. Este foarte in urma fata de colegii lui, iar invatatoarea lui il jigneste in loc sa il ajute. Încerc să il ajut cum pot, avand in vedere ca nu pot sa ii fiu alaturi cat are nevoie, m-am gandit ca pe langa ce il invat eu cand ma mai duc la țară, o sa il ajute aceste aplicatii sa repete. Ma interesează cele care sunt si sonore sa stie care e a, b, c... si numerele. Incercati sa nu sariti la concluzii...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt cartonașe și cuburi la jucării.

| mihai69 a răspuns:

Școala.

| ReddY25 a răspuns:

Manuale

| iulia0514 a răspuns:

Cartonase educative cu numere și litere! Nu aplicații dăunează dezvoltării psihice și desigur afectează vederea privitul îndelungat la dispozitive electronice!