| octaaviv a întrebat:

Ce ati alege intre medicina de urgenta, medicina interna, pediatrie si cardiologie? De ce?

3 răspunsuri:
| onlyagirl a răspuns:

Eu cred ca as alege pediatrie, pentru ca as lucra cu, copii (ii ador).

| ExpertMen a răspuns:

Cardiologie.Se castiga mai mult.

| elyn a răspuns:

Buna! pe urgenta,esti solicitat, e frumoasa urgenta, dar de la o varsta ai renunta,-pediatria, e mai curata putin da grea, 0-3 ani nu stiu sa spuna ce-i doare,le zici tu,doctore,-cardiologia, e frumoasa, mai linistita...e buna, eu as opta pentru epidemiologie, bafta!