| unfilolog a întrebat:

Ce credeți, din punct de vedere al calității procesului educațional, este mai bună ASE BUCUREŞTI sau FSEGA CLUJ?

Răspuns Câştigător
| Gaby212 a răspuns:

ASE Bucuresti... Bunicul meu a predat acolo pana prin 2002 si a avut elevi de exceptie, unii care acum lucreaza la companii si banci de renume.
As fi urmat si eu o cariera in siinte econimice, dar m-a atras mai mult istoria.
Na, asta e laughing

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

UBB a fost declarata cea mai buna universitate din Romania, deci...

| Kareta_Paul_1980 a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu si pe profilul de economie

| Bondarel99 a răspuns (pentru Kareta_Paul_1980):

A fost declarată ca universitate.