| AndreeaFumea a întrebat:

Buna, ce diferente se dau la filologie blingv engleza, eu am studiat engleza in a 9, 10 si a 11, am terminat profesionala si merg mai departe prt bac...

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum trebuie sa te inscrii la liceu, CURS SERAL, sa faci clasele 12 si 13 si apoi sa dai BAC-ul!

Din pacate, tu nu mai poti sa faci liceul la curs de zi, fiindca ai depasit varsta si este imposibil sa mai fii inrolata la curs de zi, iar la cursul seral este de 13 ani, dupa care poti sa sustii BAC-ul.
Probabil te poti inscrie la acelasi liceu, clasa de filologie, daca mai exista.
Asta se poate afla cand mergi sa te inscrii la liceu, la secretariat.