| ShineClubbb a întrebat:

Ce fel de diferente se dau la dinu lipatti-sectia actorie? Sunt la un colegiu economic profil turism si nah...doresc sa ma transfer la lipatti, help me plz!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! La actorie probabil faci mai putine obiecte reale (gen mate, fiz, chim, bio, info)dar se pune mai mult accent pe romana, limbi straine, pe cand la un colegiu economic faci matematica si alte obiecte relae destul de mult +obiectele profilului.Bafta! :* >big grin