| ShineClubbb a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a la un Colegiu Economic-profil turism si vreau sa ma transfer la liceul Dinu Lipatti-sectia actorie, ce diferente se dau ca sa ma transfer, pls help me!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce este neinregula cu economicu`?
Astept raspuns: not. fan@yahoo.com

| Delicv3nt a răspuns:

Diferentele o sa le dai la iceul "Dinu Lipatti" Vb cu cineva de acolo o sa iti dea mai multe raspunsuri bune si sigure.tongue

| Delicv3nt a răspuns:

Diferentele o sa le dai la liceul "dinu lipatti" dar mai bine pentru tine corbeste cu cineva de la liceul lor sa afli mai multe raspunsuri bune si sigure

| ShineClubbb explică:

Ador actoria, este visul meu