| ShineClubbb a întrebat:

Sunt in clasa a 9 a la un colegiu economic, as vrea sa ma transfer la Dinu Lipatti-sectia Arta Actorului, cum se procedeaza ca sa ma transfer si cand se poate face transferul ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| KiDdUtZa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Sunt tot la economic si vreau sa ma mut la actorie la dinu lipatti! Zi-mi si mie daca afli ceva te rog

| mariusbymedia a răspuns:

Acum nu poti la sf de an da dar e unpic cam creu pentru ai de invatat la anumite materi pentru ca tu ai fost la economic si te duci la Arta Actorului si crede-ma ca depinde cat de ingaduitori sunt profi de acolo adica dela dinu lipati la inceput binenteles ca dai diferente eu in clasa a 9 am intrat la teh poligrafice si in a 10 m-am transferat la procesare imagine si text si sunet asa ca daca vrei sa te transferi acolo in vacanta o sa ai putina bataie de cap... si simplu te transferi iti ei fisa matricola dela liceul tau si o duci la noul liceul si cei de acolo iti vor spune sa faci o cerere de transfer si sa fi cu unul din parinti ca trebuie scrisa si una de un tutore de al tau si cei de acolo de la liceul cel nou iti vor spune cad sa vi sa dai diferentele lucrarile respective si daca le ei gata esti admisa /crede-ma ca si eu am trecut prin asta pare conplicat dar e usor ce e mai greu cu invatatul in vacanta dar daca vrei ceva neaparat cu siguranta ve reusi asa ca mult succes la datul diferentelor iar daca nu mai veri sa te transferi succes in continuare unde esti