| Seiya a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de kinetoterapie? Este cineva pe aici care a studiat? Este grea?

Răspuns Câştigător
| AnaMariaGerman a răspuns:

Sora mea a intrat la kineto. Din ce a auzit si ea se spune cã e destul de ușor. Îți imaginezi si tu cã nu e la fel ca la medicinã. Înveți despre sistemul osos si muscular mai mult. Pe asta se pune accent. Cel mai bine e cã o sã faceți practicã din anul I, ceea ce reprezintã o facilitate pentru voi. Oricum, eu îți spun ție ce i-am spus si ei: o sã fie bine! Dacã le ai cu masatul de pe acum te asigur că peste 3 ani o sã te bucuri cã ai terminat aceastã facultate. Stii doar cât de cãutat e domenuil acesta în zilele noastre mai ales în afara țãrii.
Baftă!

5 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

Este o facultate foarte buna. Cred ca este o minune sa vezi ca ceea ce faci da rezultate minunate. Poti pune pe picioare si cel mai bolnav om si sa stii ca acesta este meritul tau. Cand am fost mica am facut kinetoterapie, veneau multi copii bolnavi, dar dupa cateva sedinte se vedeau progrese. Nu este mai grea de cat celelalte facultati, dar sa stii ca daca o sa o alegi, precis nu o sa regreti. In plus, este o profesie bine platita care devine din ce in ce mai populara.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Aia nu e facultate. nu-ti place scoala? Mai bine nu faci nimic si iti pastrezi demnitatea decat pseudofacultati de genul asta.

| Seiya explică (pentru VasilicaPuscas):

De ce ai aceasta părere?

| Racolatorul a răspuns:

Este o facultate foarte buna, o cunostiinta de a mea si-a terminat studiile(Master) la aceasta facultate iar acum este maseur al echipei de fotbal Steaua unde are venituri uriase, iar in timpul liber lucreaza la Recuperare. Iti recomand!

| Popescu_Alain_1992 a răspuns:

Cred ca ai baut cam mult înainte sa faci comentul asta. înainte de a face com încearcă sa fi treaz..succeshappy