| Phantasmagoria a întrebat:

Ce profil ar trebui sa aleg? Sunt foarte buna la limba romana, de asemenea imi plac germana, engleza si as vrea sa invat si franceza. Urasc matematica si fizica. La geografie sunt buna, istoria nu prea imi place.

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Cred ca filologie este alegerea perfecta.

8 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Stiinte economice. ceva legat de ambasada. secretariat sus de tot. eu stiu engleza, franceza, un pic de germana si acum invat daneza happy :X

| PinkTerror a răspuns:

Te mai intrebi?

umanu este pentru tine. poti cauta chiar un liceu bilingv sau un liceu care se specializeaza in limbi straine.

si pe urma te asteptam la facultatea de limbi straine

| Piticaaa_4215 a răspuns:

Filologie intensiv/bilingv engleza happy

| ileana_5795 a răspuns:

Filologie. Eu as zice filo bilingv.

| Zerg a răspuns:

Filologia este de tine happy

| Andreea_2128 a răspuns:

Stiinte socialewinking

| yobogda a răspuns:

Eu zic ca folologie

| clara_1872 a răspuns:

Filozofiethinking