| perceive a întrebat:

La ce profil ar trebui se merg daca nu imi place fizica, chimia, matematica, franceza si imi place biologia, istoria, engleza, desenul, romana si geografia, muzica... multumesc!

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Filologie sau stiinte sociale. La mate`info si la stiintele naturii se face destula matematica, info, chimie, fizica si biologie. Dar la filo, pe langa faptul ca vei intalni toate materiile care iti plac, te mai intalnesti si cu franceza, care spui ca nu iti place. Acum tu decizi.

| c0rn3l1uss a răspuns:

La filologie. (cred)

Eu sunt la Mate-Info si fac tot ceea ce ai zis tu ca nu iti place laughing)

| KidoSmart a răspuns:

Filologie unde sunt si eu

| adryano05 a răspuns:

Lol!

sport?!