| AndreeaM1711 a întrebat:

Ce profil de liceu este mai ușor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la profil uman Stiinte Sociale, nu stiu ce sa zic, nu dai bac si teza la matematica

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Profilul care iti place.

| Adry05 a răspuns:

Filo și științe sociale

| InvatamProgramare a răspuns:

Stiinte Sociale sau Stiinte Naturale

| VasileEmilia a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce iti place. Chiar daca ar fi isor, v ar da de invatat. Decat sa inveti in sila, mai bine inveti mult la ceea ce iti place. Funda?

| Pilif4Ace a răspuns:

Singurul profil mai usor pe care poti sa l gasesti este acel profil care da bacul la materiile care iti plac si iti sunt usoare sa le inveti.

| LilGfg a răspuns:

Profilul de sportiv e cel mai usor din clasa a 11 a ai 4 ore pe zi