| Ryanair8 a întrebat:

Buna! Ce se întâmplă dacă îmi fac un cont pe didactic ca profesor, eu fiind elev? Mă gândesc să nu încalc vreo regula cevalaughing) ma puteți ajuta?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Nu este un site oficial încât să îți faci probleme, daca era ceva oficial trebuia să completezi niste date specificare care asigurau platforma aia că nu minți.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti se cer date personale si ID specific.
la fel este si pe site-ul cu medici, ca altfel toti neaveniti ar declara ce vor ei.

Adresa ta de IP este unica si este ca o amprenta personala cand iti faci cont, lucru care poate conduce Politia, direct la tine la usa, dupa adresa de IP a contractului tau de internet.

| sierra1 a răspuns:

Din start, pornești cu o minciună. Și e verificabilă!

| Vântulalb a răspuns:

Deja incalci regula, declarand ca esti profesor.

| Anonimic a răspuns:

Nu se întâmplă nimic! Și eu mi-am făcut unul