| Depoka a întrebat:

Buna!
Cei care au fost in cauza, la ce intrebari sa ma astept din partea comisiei la susținerea lucrării de licență?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La licență comisia te tine 8-10 minute maxim, timp în care se desfășoară și prezentare, și demonstrație și tot. Deci probabil mai mult de 2-3 întrebări nu au timp să pună. Vor pune întrebări legate de licență și cam atât.

La disertație și doctorat vor fi mai exigenți.

| johnnny123 a răspuns:

S-ar putea sa gresesc, dar este posibil sa fie intrebari legate de lucrarea ta de licenta.

| Depoka explică (pentru johnnny123):

Da, intr-adevar, doar ca ma gandeam ca sunt unele ceva mai generale, sa ma pregatesc mai bine. Mersi!