| icEmaN10 a întrebat:

Cine este la profil de mate-info, puteti sa-mi spuneti cum e greu, usor? Si alte chestii din acestea + faceti franceza sau germana? Mersiwinking

8 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Daca esti atent la ore si iti scrii temele acasa e usor. Tezele se dau la romana, matematica, informatica si la alegere intre chimie, fizica, biologie. Si depinde. Eu fac franceza, dar sunt putine licee unde se mai face germana.

| Ţăpeşu a răspuns:

Depinde de liceu. Se dă teză la fizică, ca să ştii.

| torsi a răspuns:

Se face ori franceza ori germana (depinde ce ai facut in generala).
teza : mate, info, romana, si la alegere BIO, CHIMIE sau FIZICA

p.s. asa e la mine in TM la moisil tongue

| torsi a răspuns (pentru torsi):

Si nu e asa greu cum zice lumea tongue

| alicepika a răspuns:

In valcea se face franceza, la unele licee din buc cum ar fi sf sava se face germana.ai mare grija pentru ca se cere multa matematica si informatica.e destul de greu.dai teza la romana mate si info iar la alegere din bio fizica si chime.baftahappy

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Daca stii matematica esti istet, si inveti la informatica e usor big grin, si se face franceza nu germana tongue

| Ţăpeşu a răspuns (pentru DaaaaViiiiid):

Depinde acum de liceu sau de regiune, că se pot face şi franceza şi germana.

| Elektro a răspuns (pentru DaaaaViiiiid):

La mine se fac ambele