| anonim_4396 a întrebat:

cine poate sa ma ajute, va rog? vreau sa stiu daca la colegiile din Republica Moldova se studiaza limba engleza, sau o alta limba straina? Mai mult ma intereseaza Colegiul Financiar-Bancar din Chisinau(CFBC)multumesc anticipat...

2 răspunsuri:
| 111222333444999 a răspuns:

Desigur..In Moldova se studiaza mai multe limbi straine. Engleza, franceza, germana, spaniola si mai multe. Bafta

| nameuser a răspuns (pentru 111222333444999):

Stiu,dar pe mine ma intereseaza daca la respectivul colegiu se studiaza engleza