| Alexxx40383736 a întrebat:

Bună, credeți ca evaluarea nationala de anul acesta va fi mai grea? Eu nu știu ce sa mai zic deoarece nu am dat nici simularea, care ne-ar fi arătat măcar în ce stadiu suntem sau ce trebuie sa mai aprofundam.

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Orice amarat de test pe care nu stii sa il faci iti arata in ce stadiu esti.

| Whateverrr a răspuns:

Nu are cum sa fie mai grea. Va fi - fie ca anii trecuti, fie mai usoara, tinand cont ca nu se da materia din semestrul al doilea.