| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la niste prieteni ca se vor marii alocatiile... este adevarat? big grin
Si inca o intrebare : Credeti ca Evaluarea Nationala de anul acesta va fi mai grea decat simularea? ( La fel... am auzit de la niste prieteni ca va fi mai usor pentru ca va fi an electoral etc. dar eu nu vad legatura... )

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa se mareasca, dar inca nu este nimic oficial.
Evaluarea cred ca va fi cam la fel ca si simularea.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Povestea" cu mărirea alocaţiei de stat este una ELECTORALĂ laughing
Iar "nivelul" subiectelor de la Evaluarea Naţională va fi unul mediu ( asemănător cu cele de la Simulare ).

Toate cele bune.