| 시모나 a întrebat:

Credeți că în bac, la psihologie, se mai pot da aceleași lecții ca în simulare?

3 răspunsuri:
| aadriana1111 a răspuns:

La prima parte o să fie intrebari grila care o sa cuprinda toata materia, la simulare nu a cuprins-o chiar pe toată. O să fie și intrebari din alte lecții, îți dai seama. Bafta, și eu dau bac-ul la psiho!

| 시모나 explică (pentru aadriana1111):

Dahappy
Mă refeream, la al doilea subiect, dacă au picat funcțiile limbajului, sunt șanse să pice iar?(Să menționăm caracteristici)

| 시모나 explică (pentru aadriana1111):

Succes!:*