| Shontellle a întrebat:

Cu cat credeti ca vor creste mediile anul acesta?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vei vedea mâine-poimâine rolling on the floor

Mediile de anul trecut sunt ORIENTATIVE!
Probabil că, mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| Andreea188899 a răspuns:

Sa inteleg ca intri clasa a IX-a? Daca da, si eu.
Pai avand in vedere ca au fost foarte usoare examenele, mediile de admitere la liceele bune vor creste cu un punct chiar... la liceele slabe nu vor fi mari diferente. happy

Întrebări recente