| SnoopDogg0000 a întrebat:

Cum vor fi influentate mediile de admitere la liceu? Vor creste sau vor scadea (in comparatie cu mediile de anul trecut)?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!

Media de admitere depinde de localitate/liceu/profil/specializare!
În general, variaţia este de +/- 0, 5 p până la 1 p faţă de mediile din anul anterior.

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, depinde de judetul in care esti. Eu consider ca la mine in judet vor scadea foarte mult. Poti sa iti dai si tu seama foarte usor daca vor creste sau vor scadea. Uita-te la mediile notele la examenul national de anul asta de la tine din judet si compara-le cu cele de anul trecut. Totusi, poate depinde de la un liceu la altul.

| lulu03 a răspuns:

Eu una cred ca vor creste mult