| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Cu ce medii se obține un loc în căminele studențești din București? Media mea din acest an universitar este 9. Toamna trecută am avut medie mare și am prins un loc, însă la toamna mă tem că sunt șanse să nu prind niciunul, deoarece suntem foarte multi studenți doritori. La specializarea mea, pentru anul I, au fost doar 31 de locuri disponibile, in contextul in care nu au acoperit nici 10 la sută din numărul studenților care erau înscriși în an la momentul respectiv. Am avut colegi care au obținut un loc la camine ceva mai bune in sesiunile de redistribuire a locurilor.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta poti afla numai de la secretariatul facultatii, care detine toata informatia mediilor si performantelor studentilor.