| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum o sa se dea premiile scolare anul acesta? (2013) happy

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ce sens? Ai formulat prea vag intrebarea. Reformuleaza, pentru ca, asa cum ai intrebat tu, singurul raspuns logic ar fi "cu mana". Ceea ce nu cred ca voiai, de fapt, sa afli.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu o serbare și premierea celor mai deștepți școlari!
Pa, pa.

| TeDrqq a răspuns:

Ca in orice an laughing) LOL

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Vineri mai exact va fi serbarea in curtea scolii si se vor acorda diplomele!winking
Good luck! :*

| Birlik65 a răspuns:

La gimnaziu, printr-o serbare la sfarsitul anilor scolari, la colegiu nema...nu se mai poarta laughing

| vlady434 a răspuns:

Se mai dau premii? Eu am primit pana am fost in clasa a 8-a (trec a 11-a acum), si dupa deloc, nici macar felicitari. Acum na... o sa zici c-am medie mica; dar te contrazic, am 9.86, si nu zic ca-i stralucita, dar macar acolo o diploma, se poate. Daca stii ca ai medie, si ai mai participat la activitati extra-scolare, eu zic ca ar trebui sa primesti. Sper ca te-am ajutat.