| mTk273 a întrebat:

Bunabatting eyelashes! Cum pot invata foarte repede limba germana online big grin? Dau FunditSabatting eyelashes!

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Http://www.internetpolyglot.com/

E cel mai bun, crede'ma!;)

| haifisch a răspuns:

Nu prea ai cum s-o inveti repede. E o limba grea.

| shadovv a răspuns:

Nu poti. Ca sa inveti o limba trebuie sa o folosesci la o frecventa foarte mare

| KikiRiki98 a răspuns:

De la minelaughing zi ce vrei sa stii ca-ti zic:phbbbbtlaughing

| Danyel a răspuns:

Sunt o gramada de cursuri online, doar cautale.

| kmyangel a răspuns:

Http://invata-germana-rapid.blogspot.com cred ca e cel mai complex site pentru a invata limba germana atat la un nivel mai scazut avand lectii cu vocabular din diferite domenii (fara a te axa prea mult pe gramatica) cat si la un nivel mai ridicat avand lectii complexe de gramatica. Limba germana este grea dar nu dificila daca beneficiezi si de putina ambitie :P